PRISTATYMAS IR APMOKĖJIMAS


Prekių pristatymas

 • Užsakymams iki 100 EUR, taikomas 5 EUR pristatymo mokestis;
 • Užsakymams virš 100 EUR - pristatymas nemokamas.
 • Prekes nemokamai galima atsiimti adresu adresu Partizanų g. 25, Kaunas, LT-49456.
 • Jei vartotojas negavo užsakymo praėjus 21 dienai nuo užsakymo išsiuntimo dienos, jis/ji turi susisiekti su printcity.lt elektroniniu paštu, nurodant užsakymo numerį.

Apmokėjimo būdai

 • Paysera (mokėjimai.lt) - atsiskaitymo lange pasirinkę šį būdą, būsite nukreipti į tarpinį puslapį, kuriame galėsite pasirinkti savo banką. Pasirinkus banką, būsite nukreipti į banko puslapį. Prisijungus į banką, Jums bus automatiškai sugeneruotas pavedimas už jūsų užsakomas prekes. Patvirtinkite pavedimą ir užsakymas bus apmokėtas.
 • Paypal - atsiskaitymo lange pasirinkę šį būdą, būsite nukreipti į paypal puslapį. Prisijunkite ir atlikite apmokėjimą.
 • Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą faktūrą - el. paštu atsiųsime sąskaitą faktūrą, pagal kurią, reikės atlikti pavedimą prisijungus į banką. Pasirinkus šį būdą, visus užsakymo duomenis, gavėją ir mokėjimo paskirtį turėsite užpildyti patys. Neapmokėti užsakymai laikomi sistemoje 12 valandų.

Užsakymų vykdymas

Visos kainos pateiktos su PVM. Užsakymų vykdymas pradedamas tik gavus apmokėjimą ir patvirtinus maketą. apmokėjimo data laikoma ta diena, kai pinigai atsiduria Printcity.lt sąskaitoje.
Nedarbo dienomis Jūs galite užsisakinėti ir daryti apmokėjimus. Gamyba apmokėtų užsakymų bus pradėta artimiausiomis darbo dienomis.

Pakeitimai, kai užsakymas jau yra apmokėtas ir patvirtintas

Naudotojas turi susisiekti su Printcity.lt ir išsiaiškinti ar pakeitimai dar galimi. Jei galimi, už 6 EUR mokestį jie bus atliekami.
Galimi pakeitimai jau užsakytoms ir apmokėtoms prekėms:
 • pristatymo varianto pakeitimas,
 • pristatymo adreso pakeitimas,
 • pagaminimo laiko pakeitimas,
 • pinigų grąžinimas už permokėtus užsakymus,
 • apmokėto užsakymo atšaukimas, mokėjimo sumą panaudojant kitam užsakymui (būtina susisiekti su Printcity.lt, ir išsiaiškinti ar yra tokia galimybė),
 • ir kitos operacijos, kurios gali būti atliktos išimtine tvarka.


Autorinės teisės

Vykdytojas vadovaujasi išimtinai tik Klientų pareiškimais sprendžiant apie autorių teises. Vykdytojas preziumuoja, kad visos jai persiustų fotografinių medžiagų autorių teisės priklauso Klientui. Jeigu dėl Kliento pateiktos atitinkamos informacijos Vykdytojo įvykdytas užsakymas pažeistų trečiųjų asmenų autorių teises, visa atsakomybė už tai tenka Klientui. Tokiu atveju jis įsipareigoja atleisti Vykdytoją nuo bet kokių trečiųjų asmenų pretenzijų ir atlyginti Vykdytojui dėl teisminio nagrinėjimo patirtus nuostolius.

Garantija

Kai kurioms Pardavėjo parduodamoms Prekėms yra suteikiama gamintojo garantija. Informacija apie ją ir taikytinas sąlygas yra pateikiama prie Prekių pridedamoje gamintojo garantijoje.


Jei nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai, jeigu netinkama prekės kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms.
Pinigai grąžinami pervedant juos į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas. 


Kokybiškų prekių keitimas ir grąžinimas

Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirkta prekė, prekės spalva, dydis ar modelis, pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų pasikeisti arba grąžinti prekę. Jeigu norimos pakeisti prekės pardavėjas neturi sandėlyje, grąžinama visa už prekę sumokėta suma.
Pirkėjas pardavėjui privalo pateikti raštišką prašymą, kuriame nurodo savo pageidavimą pakeisti arba grąžinti prekę.
Pirkėjas gali pasinaudoti nustatyta teise pakeisti nepatikusią prekę dėl jos spalvos, dydžio, modelio ar komplektiškumo, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakitimais.
Jeigu prekė keičiama ar grąžinima dėl kliento kaltės (klientas persigalvojo, netiko prekė ar jos savybės), klientas yra atsakingas už prekės siuntimo Klientui, prekės grąžinimo bei pakartotinio pristatymo išlaidas.

Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Kliento reikalavimus arba individualiai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos. Negrąžintinų prekių sąrašą nustato LR įstatymai.


Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta į Printcity.lt adresu Partizanų g. 25, Kaunas, LT-49456.

Į visus klausimus, susijusius su prekių garantija ir grąžinimu, mielai atsakysime el.paštu printcity.lt@gmail.com arba telefonu +370 614 91600.

Ginčai

Iškilę klausimai tarp printcity.lt vartotojų bus sprendžiami derybų būdu remiantis šiomis taisyklėmis. Jei klausimai neišsprendžiami derybų metu, tuo atveju jie sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Pakeitimai Naudojimosi Taisyklėse

Printcity.lt pasilieka sau teisę keisti ir redaguoti šias taisykles bet kuriuo metu. Printcity.lt nėra įpareigoti pranešti vartotojams apie įgyvendintas pakeitimus. Pakeitimai įsigalioja iškart, kai atsiranda interneto svetainėje www.Printcity.lt